top of page

FAQ

 • Hasan Aktaş kimdir?
  Hasan Aktaş, kitapları yaşamının odağına yerleştiren, şu an Bayburt'ta yaşayan bir Türk Dili ve Edebiyatı doçentidir. Hasan Aktaş hakkında kapsamlı bilgiye 'Hakkında' sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Hasan Aktaş ile nasıl iletişime geçebilirim?
  Hasan Aktaş ile en kolay şekilde Facebook sosyal ağı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. https://www.facebook.com/hasan.aktas.332
 • Nasıl kitap satın alabilirim?
  Sitemizde bulunan kitaplardan satın almak için aşağıdaki adımları takip edin. 1. Satın almak istediğiniz kitapları sepetinize ekleyin. 2. Kargo yönteminizi belirleyin. Kargo yöntemini belirlerken aşağıdaki bilgilere dikkat edin. - 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hangi ödeme yöntemini seçtiğinize bakılmaksızın kargo ücreti tarafımıza aittir - 'Alıcı Öder' seçeneği ile 100 TL altındaki alışverişleriniz için kapıda ödeme yapabilirsiniz. Kargolar farklı bir tercihi belirtmemeniz halinde PTT Kargo ile gönderilir. Tek kitap siparişlerinizde bu seçenek daha ekonomik olması yönünden tavsiye edilmektedir. - 'Gönderici Öder' seçeneği ile 100 TL altındaki alışverişleriniz için fazladan 10 TL kargo ücreti tahsis edilir ve kargo ücreti kitapları gönderirken tarafımızca ödenir. 3. Kargo yöntemini belirledikten sonra Ödemeye Geç butonuna tıklayınız. 4. Açılan ekrandaki gerekli bilgileri (adres, telefon, e-posta vs.) eksiksiz şekilde doldurup 'Devam' butonuna tıklayınız. Bilgilerin doğru ve eksiksiz olması alışverişinizin sorunsuzca tamamlanması bakımından önemlidir. 5. Gönderim yönteminizi tekrar gözden geçirip 'Devam' butonuna tıklayınız. 6. Ödemeniz için ekranda verilen talimatları izleyiniz. Toplam tutarı eksiksiz olarak aşağıda verilen hesaba geçmeniz gerekmektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası IBAN: TR40 0020 3000 0394 4080 0000 07 HESAP ADI: TAHA HUZEYFE AKTAŞ 7. Ödemenizi yaptıktan sonra paketiniz en kısa sürede hazırlanıp kargolanır. Bu aşamada sizinle gerekli bilgilendirmeler paylaşılır.
 • Alışverişimi online ödeme ile yapabilir miyim?
  Maalesef ki, kitaplarımızı bir distribütöre bağlı olmaksızın kendimiz elden çıkardığımız için sanal eposlar için gerekli yüksek komisyon ücretlerine kitaplarımızı maruz bırakamıyoruz. İlerleyen zamanlarda taleplerin çeşitliliğine göre bu seçenek değerlendirilecektir. Şu an hali hazırda EFT/havale ile ödeme yöntemi ile yaşanabilecek en küçük bir aksaklık durumunda dahi bizimle direk olarak iletişime geçebileceğiniz gönül rahatlığı ile belirtebiliriz.
bottom of page